INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oleksandra Andrieieva vs. Pemra Ozgen - meciuri reciproce
14.12.17 | a 2-a rundă | Pemra Ozgen | Oleksandra Andrieieva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Oleksandra Andrieieva form & Pemra Ozgen form
Oleksandra Andrieieva - ultimele meciuri
Djibouti - Hard | ||||
18.12.18 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.12.17 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.12.17 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.12.17 Calificare | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.12.17 a 2-a rundă | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.17 1-a rundă | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.12.17 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
03.08.17 Sfert de finală | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.17 1-a rundă | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.07.17 1-a rundă | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - retragere | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
21.01.17 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.12.16 Finală | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.12.16 Semifinală | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.12.16 Sfert de finală | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
15.12.16 a 2-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.12.16 1-a rundă | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
29.09.16 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.09.16 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.09.16 1-a rundă | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
08.09.16 Sfert de finală | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
07.09.16 a 2-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Pemra Ozgen - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci |