Finlanda
02.03.02, 22 Vârsta
02.03.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Peppi Ramstedt vs. Maria Petrovic - meciuri reciproce
24.07.17 | Calificare | Peppi Ramstedt | Maria Petrovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Tampere | Zgura |
Peppi Ramstedt form & Maria Petrovic form
Peppi Ramstedt - ultimele meciuri
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Puig Caballero | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
25.07.17 1-a rundă | vs. Monica Malinen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Saara Aerila | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.07.17 Calificare | vs. Maria Petrovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.16 Calificare | vs. Aleksandra Draganova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Maria Petrovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.04.23 Calificare | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.22 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Helsingborg - Indoor Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.18 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | detaliu meci |