INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Amandine Cazeaux vs. Pernilla Mendesova - meciuri reciproce
28.01.13 | a 2-a rundă | Pernilla Mendesova | Amandine Cazeaux | 7-63, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Amandine Cazeaux form & Pernilla Mendesova form
Amandine Cazeaux - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Saint - Indoor Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - retragere | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Pernilla Mendesova - ultimele meciuri
Brno - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Martina Pradova | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Johana Markova | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
31.08.18 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.18 Semifinală | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 7-66, 6-75 | detaliu meci | |
09.02.18 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.18 a 2-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.18 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Jankovska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
30.11.17 a 2-a rundă | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.17 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.09.17 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
16.09.17 Semifinală | vs. Nastja Kolar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.17 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Natalie Proese | 7-64, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Slovakova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Nicole Rottmann | 6-2, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
12.02.17 Finală | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | detaliu meci | |
11.02.17 Semifinală | vs. Vendula Zovincova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |