INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Magdalena Pantuckova vs. Pernilla Mendesova - meciuri reciproce
30.08.18 | a 2-a rundă | Pernilla Mendesova | Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Ricany | Zgura |
12.06.18 | 1-a rundă | Magdalena Pantuckova | Pernilla Mendesova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Prerov | Zgura |
13.09.17 | 1-a rundă | Pernilla Mendesova | Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Pernilla Mendesova - retragere | detaliu meci | Prague | Zgura |
Magdalena Pantuckova form & Pernilla Mendesova form
Magdalena Pantuckova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.20 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.11.19 Finală | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci |
Pernilla Mendesova - ultimele meciuri
Brno - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Martina Pradova | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Johana Markova | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
31.08.18 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.18 Semifinală | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 7-66, 6-75 | detaliu meci | |
09.02.18 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.18 a 2-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.18 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Jankovska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
30.11.17 a 2-a rundă | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.17 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.09.17 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
16.09.17 Semifinală | vs. Nastja Kolar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.17 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Natalie Proese | 7-64, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Slovakova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Nicole Rottmann | 6-2, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
12.02.17 Finală | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | detaliu meci | |
11.02.17 Semifinală | vs. Vendula Zovincova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |