INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Charlotte Roemer vs. Petia Arshinkova - meciuri reciproce
22.03.19 | Sfert de finală | Charlotte Roemer | Petia Arshinkova | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Charlotte Roemer form & Petia Arshinkova form
Charlotte Roemer - ultimele meciuri
Billie Jean - Hard | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
23.08.19 Sfert de finală | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Budapest - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.05.19 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
10.05.19 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.05.19 Semifinală | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.19 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.19 Sfert de finală | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Petia Arshinkova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.20 Semifinală | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detaliu meci |