Elvetia
22.09.00, 23 Vârsta
22.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Liv Drolshammer vs. Petia Arshinkova - meciuri reciproce
15.02.18 | 1-a rundă | Petia Arshinkova | Liv Drolshammer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Liv Drolshammer form & Petia Arshinkova form
Liv Drolshammer - ultimele meciuri
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Tinello | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.02.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.18 Calificare | vs. Sophie Walzl | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Imen Abid | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Marketa Panackova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Leonie Kung | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Sibel Demirbaga | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Petia Arshinkova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.20 Semifinală | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detaliu meci |