MECI
14.05.19 | Calificare | Petia Arshinkova | Victoria Muntean | 6-78, 7-67, 10-8 | W25 Obidos | Carpet |
STATISTICI MECI
Petia Arshinkova | Victoria Muntean | |
Prima administrare % | 90/112 (80%) | 64/107 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 51/90 (57%) | 34/64 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/22 (27%) | 22/43 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 5/12 (42%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/107 (48%) | 55/112 (49%) |
Total puncte câştigate | 108/219 (49%) | 111/219 (51%) |
Greșeli duble | 4 | 9 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Victoria Muntean | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
2 | ||
0-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
3 | ||
0-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 5-7, 6-7, 6-8, 6-9, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Petia Arshinkova vs. Victoria Muntean - meciuri reciproce
14.05.19 | Calificare | Petia Arshinkova | Victoria Muntean | 6-78, 7-67, 10-8 | detaliu meci | W25 Obidos | Carpet |
Petia Arshinkova form & Victoria Muntean form
Petia Arshinkova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.20 Semifinală | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Victoria Muntean - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - retragere | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - retragere | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detaliu meci |