INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pia Konig vs. Ines Murta - meciuri reciproce
18.11.13 | a 2-a rundă | Pia Konig | Ines Murta | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Fes | Zgura |
Pia Konig form & Ines Murta form
Pia Konig - ultimele meciuri
Prague - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
16.06.18 Semifinală | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.18 Sfert de finală | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - retragere | detaliu meci | |
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.18 1-a rundă | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Mildura - Iarbă | ||||
07.03.18 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.12.17 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.17 1-a rundă | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.12.17 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.17 a 2-a rundă | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
29.11.17 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
17.11.17 Semifinală | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.11.17 Sfert de finală | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.11.17 1-a rundă | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
10.11.17 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Ines Murta - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - retragere | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finală | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.23 Semifinală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detaliu meci |