Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Pia Konig vs. Louise Lampla - meciuri reciproce
25.11.13 | 1-a rundă | Pia Konig | Louise Lampla | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Fes | Zgura |
Pia Konig form & Louise Lampla form
Pia Konig - ultimele meciuri
Prague - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
16.06.18 Semifinală | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.18 Sfert de finală | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - retragere | detaliu meci | |
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.18 1-a rundă | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Mildura - Iarbă | ||||
07.03.18 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.12.17 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.17 1-a rundă | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.12.17 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.17 a 2-a rundă | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
29.11.17 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
17.11.17 Semifinală | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.11.17 Sfert de finală | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.11.17 1-a rundă | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
10.11.17 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detaliu meci |