MECI
08.02.17 | 1-a rundă | Polina Golubovskaya | Sasa Klanecek | 2-6, 6-4, 6-3 | Sharm El | Hard |
STATISTICI MECI
Polina Golubovskaya | Sasa Klanecek | |
Prima administrare % | 66/103 (64%) | 49/86 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/66 (53%) | 30/49 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/37 (41%) | 10/37 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 7/17 (41%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/86 (53%) | 53/103 (51%) |
Total puncte câştigate | 96/189 (51%) | 93/189 (49%) |
Greșeli duble | 9 | 14 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
08.04.98, 25 Vârsta
08.04.98, 25 Vârsta
Polina Golubovskaya vs. Sasa Klanecek - meciuri reciproce
08.02.17 | 1-a rundă | Polina Golubovskaya | Sasa Klanecek | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Polina Golubovskaya form & Sasa Klanecek form
Polina Golubovskaya - ultimele meciuri
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Calificare | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.19 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.19 a 2-a rundă | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.19 1-a rundă | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.11.18 Semifinală | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.18 Sfert de finală | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Sasa Klanecek - ultimele meciuri
Maribor - Zgura | ||||
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Pia Konig | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.06.18 1-a rundă | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Las Vegas - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
12.07.17 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.07.17 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.06.17 a 2-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.17 1-a rundă | vs. Sri Peddi Reddy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Karoline Kurz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.03.17 a 2-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-71, 0-3, - Sasa Klanecek - retragere | detaliu meci | |
14.03.17 1-a rundă | vs. Andreea Ghitescu | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Oyku Sarli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.17 Calificare | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.03.17 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.17 1-a rundă | vs. Dana Kremer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.02.17 1-a rundă | vs. Ioana Diana Pietroiu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 1-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.17 Calificare | vs. Sandra Ortevall | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.02.17 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.17 Calificare | vs. Akiko Okuda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Hard | ||||
08.11.16 1-a rundă | vs. Phillis Vanenburg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Hard | ||||
02.11.16 1-a rundă | vs. Andreea Ghitescu | 3-3, - Sasa Klanecek - retragere | detaliu meci | |
31.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Wahl | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.16 Calificare | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Hard | ||||
26.10.16 a 2-a rundă | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.16 1-a rundă | vs. Martina Pratesi | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
02.09.16 Sfert de finală | vs. Alice Balducci | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.16 a 2-a rundă | vs. Eva Zagorac | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.16 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Poertschach - Zgura | ||||
24.08.16 1-a rundă | vs. Karoline Kurz | 4-6, 1-6 | detaliu meci |