Rusia
30.09.99, 24 Vârsta
30.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Aleksandra Kuznetsova vs. Polina Leykina - meciuri reciproce
28.08.17 | 1-a rundă | Polina Leykina | Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Almaty | Zgura |
Aleksandra Kuznetsova form & Polina Leykina form
Aleksandra Kuznetsova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.22 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
17.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - retragere | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ademi Amankeldi | - | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Polina Leykina - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
05.08.23 Semifinală | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci |