INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasiya Vasylyeva vs. Polina Leykina - meciuri reciproce
13.04.18 | Sfert de finală | Polina Leykina | Anastasiya Vasylyeva | 7-65, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
14.12.15 | Sfert de finală | Polina Leykina | Anastasiya Vasylyeva | 6-75, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Navi Mumbai | Hard |
07.09.15 | a 2-a rundă | Polina Leykina | Anastasiya Vasylyeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Sofia | Zgura |
25.05.15 | 1-a rundă | Anastasiya Vasylyeva | Polina Leykina | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Anastasiya Vasylyeva form & Polina Leykina form
Anastasiya Vasylyeva - ultimele meciuri
Horb - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Imola - Carpet | ||||
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
11.07.18 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.07.18 Calificare | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
21.06.18 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
18.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.05.18 Calificare | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
25.04.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.04.18 a 2-a rundă | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
13.04.18 Sfert de finală | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
12.04.18 a 2-a rundă | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
10.04.18 1-a rundă | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
03.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.18 Calificare | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
28.03.18 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
24.03.18 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.03.18 1-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.18 Calificare | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Polina Leykina - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
05.08.23 Semifinală | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci |