MECI
06.04.17 | a 2-a rundă | Polina Monova | Raluca Georgiana Serban | 3-6, 7-5, 6-0 | Istanbul | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Polina Monova | Raluca Georgiana Serban | |
Prima administrare % | 58/82 (71%) | 47/80 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/58 (69%) | 30/47 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/24 (54%) | 15/33 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/80 (44%) | 29/82 (35%) |
Total puncte câştigate | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Polina Monova vs. Raluca Georgiana Serban - meciuri reciproce
09.11.18 | Semifinală | Raluca Georgiana Serban | Polina Monova | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Minsk | Indoor Hard |
06.04.17 | a 2-a rundă | Polina Monova | Raluca Georgiana Serban | 3-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | Istanbul | Indoor Hard |
Polina Monova form & Raluca Georgiana Serban form
Polina Monova - ultimele meciuri
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Kummel | - | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 0-3, - Polina Monova - retragere | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Evgeniya Levashova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 1-4, - Polina Monova - retragere | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yvonne Neuwirth | 6-0, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Mari Osaka | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-3, - Polina Monova - retragere | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 7-65, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.19 Calificare | vs. Sofya Lansere | 3-6, 3-4, - Polina Monova - retragere | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.19 Calificare | vs. Helene Scholsen | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 7-5, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-3, - Polina Monova - retragere | detaliu meci | |
23.01.19 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
09.11.18 Semifinală | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.18 Sfert de finală | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Helene Scholsen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Nantes - Indoor Hard | ||||
03.11.18 Semifinală | vs. Amandine Hesse | 6-2, 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
02.11.18 Sfert de finală | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.18 a 2-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Raluca Georgiana Serban - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - retragere | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | detaliu meci |