MECI
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Polina Ramenskaja | Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Estonia
14.11.02, 21 Vârsta
14.11.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
07.06.01, 22 Vârsta
07.06.01, 22 Vârsta
Polina Ramenskaja vs. Natalia Fehr - meciuri reciproce
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Polina Ramenskaja | Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
Polina Ramenskaja form & Natalia Fehr form
Polina Ramenskaja - ultimele meciuri
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.05.23 Calificare | vs. Iulia Bucea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
01.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-3, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Saara Orav | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-65, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.06.21 Calificare | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
17.11.20 Calificare | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Venla Ahti | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Natalia Fehr - ultimele meciuri
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Kuching - Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | detaliu meci |