MECI
08.09.17 | Semifinală | Polona Hercog | Tena Lukas | 6-0, 6-4 | Balatonboglar | Zgura |
STATISTICI MECI
Polona Hercog | Tena Lukas | |
Prima administrare % | 40/58 (69%) | 33/51 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/40 (58%) | 12/33 (36%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/18 (78%) | 7/18 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/51 (63%) | 21/58 (36%) |
Total puncte câştigate | 69/109 (63%) | 40/109 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Polona Hercog vs. Tena Lukas - meciuri reciproce
11.02.24 | Finală | Tena Lukas | Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | W35 Antalya | Zgura |
02.11.17 | a 2-a rundă | Polona Hercog | Tena Lukas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
19.10.17 | a 2-a rundă | Polona Hercog | Tena Lukas | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
08.09.17 | Semifinală | Polona Hercog | Tena Lukas | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Balatonboglar | Zgura |
Polona Hercog form & Tena Lukas form
Polona Hercog - ultimele meciuri
W75 Koper - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Split - Zgura | ||||
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - retragere | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - retragere | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 Finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
02.12.23 Sfert de finală | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - retragere | detaliu meci |
Tena Lukas - ultimele meciuri
Oeiras - Zgura | ||||
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Bernarda Pera | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.24 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.04.24 Calificare | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Split - Zgura | ||||
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci |