MECI
27.01.20 | a 2-a rundă | Priska Madelyn Nugroho | Dayeon Back | 7-5, 4-6, 7-5 | Australian Open | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Priska Madelyn Nugroho | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Priska Madelyn Nugroho vs. Dayeon Back - meciuri reciproce
27.01.20 | a 2-a rundă | Priska Madelyn Nugroho | Dayeon Back | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | Australian Open | Hard |
Priska Madelyn Nugroho form & Dayeon Back form
Priska Madelyn Nugroho - ultimele meciuri
W40 Hong - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Hong - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Heewon Kil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 1-3, - Priska Madelyn Nugroho - retragere | detaliu meci | |
20.04.23 a 3-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
13.04.23 1-a rundă | vs. Sachia Vickery | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Jackson - Zgura | ||||
08.04.23 Sfert de finală | vs. Victoria Hu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-66, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Grabher | 6-77, 6-72 | detaliu meci | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Zeel Desai | 5-7, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Indoor Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
27.01.23 Sfert de finală | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 1-1, Lucija Ciric Bagaric - retragere | detaliu meci | |
25.01.23 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.01.23 1-a rundă | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
25.12.22 Finală | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
24.12.22 Semifinală | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.12.22 Sfert de finală | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2, Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - retragere | detaliu meci | |
21.12.22 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
18.12.22 Finală | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Dayeon Back - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - retragere | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - retragere | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finală | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finală | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detaliu meci |