Olanda
07.04.99, 24 Vârsta
07.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Isolde De Jong vs. Qinwen Zheng - meciuri reciproce
04.02.18 | 1-a rundă de calif. | Qinwen Zheng | Isolde De Jong | 7-66, 6-3 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Isolde De Jong form & Qinwen Zheng form
Isolde De Jong - ultimele meciuri
Sharm El - Hard | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Nadja Gilchrist | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Gaida | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Kamonwan Buayam | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Jessica Crivelletto | 2-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Kiara Petrovicka | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Qinwen Zheng | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
09.11.17 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Maria Patrascu | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Diana Shevchenko | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
30.10.17 Calificare | vs. Eva Siska | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
28.08.17 Calificare | vs. Meritxell Perera Ros | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Lizette Blankers | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.17 1-a rundă | vs. Nina Kruijer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.15 1-a rundă | vs. Angeliki Kairi | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Qinwen Zheng - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 3-a rundă | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 3-a rundă | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 a 2-a rundă | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 a 3-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.24 a 2-a rundă | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
27.01.24 Finală | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 Semifinală | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.01.24 Sfert de finală | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.01.24 a 4-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 Sfert de finală | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Zhuhai - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
06.09.23 Sfert de finală | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.23 a 4-a rundă | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | detaliu meci |