MECI
20.09.17 | 1-a rundă | Quinn Gleason | Camilla Rosatello | 1-6, 6-3, 6-3 | Albuquerque | Hard |
STATISTICI MECI
Quinn Gleason | Camilla Rosatello | |
Prima administrare % | 71/94 (76%) | 33/71 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/71 (58%) | 25/33 (76%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/23 (48%) | 15/38 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 4/4 (100%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/71 (44%) | 42/94 (45%) |
Total puncte câştigate | 83/165 (50%) | 82/165 (50%) |
Greșeli duble | 5 | 10 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Quinn Gleason vs. Camilla Rosatello - meciuri reciproce
20.09.17 | 1-a rundă | Quinn Gleason | Camilla Rosatello | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Albuquerque | Hard |
Quinn Gleason form & Camilla Rosatello form
Quinn Gleason - ultimele meciuri
Uruguay - Zgura | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Gabriela Lee | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Serena D'Ercole | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Naples - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Charlottesville - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. En Shuo Liang | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
27.03.23 Calificare | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Fredericton - Indoor Hard | ||||
07.03.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
13.02.23 Calificare | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Orlando - Hard | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cali - Zgura | ||||
30.01.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-5, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
29.01.23 Calificare | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vero - Zgura | ||||
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
17.01.23 Calificare | vs. Maria Kononova | 6-3, 3-6, 7-66 | detaliu meci | |
16.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |