MECI
29.01.20 | 1-a rundă | Raluca Georgiana Serban | Anna Zaja | 6-4, 6-0 | W60 Andrezieux | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Raluca Georgiana Serban | Anna Zaja | |
Prima administrare % | 31/41 (76%) | 39/58 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/31 (61%) | 20/39 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/10 (70%) | 4/19 (21%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/58 (59%) | 15/41 (37%) |
Total puncte câştigate | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 30-0 | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Anna Zaja | |
0-0 | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-4 | |
5-4 | Anna Zaja | |
6-4 |
2 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Raluca Georgiana Serban vs. Anna Zaja - meciuri reciproce
29.01.20 | 1-a rundă | Raluca Georgiana Serban | Anna Zaja | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W60 Andrezieux | Indoor Hard |
Raluca Georgiana Serban form & Anna Zaja form
Raluca Georgiana Serban - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - retragere | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | detaliu meci |
Anna Zaja - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
19.04.22 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Birmingham - Indoor Hard | ||||
08.02.22 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Wiesbaden - Zgura | ||||
22.09.21 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Karlsruhe - Zgura | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
23.07.21 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.21 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
21.06.21 1-a rundă | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.21 Calificare | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
16.06.21 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
15.06.21 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
29.05.21 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.21 a 2-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.21 Sfert de finală | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stuttgart - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detaliu meci |