MECI
17.03.17 | Sfert de finală | Raluca Georgiana Serban | Charlotte Robillard-Millette | 6-2, 6-4 | Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Raluca Georgiana Serban | Charlotte Robillard-Millette | |
Prima administrare % | 45/63 (71%) | 38/66 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/45 (62%) | 24/38 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/18 (50%) | 8/28 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/66 (52%) | 26/63 (41%) |
Total puncte câştigate | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 0 |
ași | 0 | 5 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Raluca Georgiana Serban vs. Charlotte Robillard-Millette - meciuri reciproce
17.03.17 | Sfert de finală | Raluca Georgiana Serban | Charlotte Robillard-Millette | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Raluca Georgiana Serban form & Charlotte Robillard-Millette form
Raluca Georgiana Serban - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - retragere | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | detaliu meci |
Charlotte Robillard-Millette - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-3, - Charlotte Robillard-Millette - retragere | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.03.20 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Brigitte Manceau | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Kofu - Hard | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nishi Tama - Hard | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Naho Sato | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Vivienne Kulicke | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Saguenay - Indoor Hard | ||||
27.10.17 Sfert de finală | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.17 a 2-a rundă | vs. Michaela Honcova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
25.10.17 1-a rundă | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
09.10.17 Calificare | vs. Luna Meers | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.17 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Quebec City - Indoor Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.17 Calificare | vs. Conny Perrin | 6-76, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Vancouver - Hard | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Melichar | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Toronto - Hard | ||||
05.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Risa Ozaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Granby - Hard | ||||
26.07.17 1-a rundă | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Winnipeg - Hard | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Auburn - Hard | ||||
26.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Lindsay Lee-Waters | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Abrams | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Baton Rouge - Hard | ||||
19.06.17 Calificare | vs. Ena Shibahara | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Buss | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Naples - Zgura | ||||
17.05.17 1-a rundă | vs. Lauren Albanese | 5-7, 6-71 | detaliu meci |