MECI
18.03.17 | Semifinală | Raluca Georgiana Serban | Tena Lukas | 6-4, 6-3 | Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Raluca Georgiana Serban | Tena Lukas | |
Prima administrare % | 52/66 (79%) | 45/77 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/52 (62%) | 27/45 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/14 (50%) | 10/32 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 5/15 (33%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/77 (52%) | 27/66 (41%) |
Total puncte câştigate | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Raluca Georgiana Serban vs. Tena Lukas - meciuri reciproce
20.07.21 | 1-a rundă | Raluca Georgiana Serban | Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W60 Olomouc | Zgura |
02.06.21 | 1-a rundă | Raluca Georgiana Serban | Tena Lukas | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W25 Otocec | Zgura |
20.09.19 | Sfert de finală | Tena Lukas | Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W25 Podgorica | Zgura |
20.09.18 | Sfert de finală | Tena Lukas | Raluca Georgiana Serban | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Podgorica | Zgura |
18.03.17 | Semifinală | Raluca Georgiana Serban | Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Raluca Georgiana Serban form & Tena Lukas form
Raluca Georgiana Serban - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - retragere | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | detaliu meci |
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |