MECI
10.10.18 | 1-a rundă | Ramu Ueda | Julyette Steur | 6-2, 6-1 | Makinohara | Carpet |
STATISTICI MECI
Ramu Ueda | Julyette Steur | |
Prima administrare % | 46/64 (72%) | 26/47 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/46 (67%) | 14/26 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/18 (44%) | 5/21 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/47 (60%) | 25/64 (39%) |
Total puncte câştigate | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Greșeli duble | 3 | 8 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ramu Ueda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ramu Ueda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ramu Ueda vs. Julyette Steur - meciuri reciproce
10.10.18 | 1-a rundă | Ramu Ueda | Julyette Steur | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Makinohara | Carpet |
Ramu Ueda form & Julyette Steur form
Ramu Ueda - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Karuizawa - Iarbă | ||||
25.05.23 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Kurume - Iarbă | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - retragere | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.22 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Julyette Steur - ultimele meciuri
W60+H La - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
30.06.20 1-a rundă | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.20 1-a rundă | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 Finală | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.20 Sfert de finală | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.20 Semifinală | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
15.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.20 1-a rundă | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.20 Sfert de finală | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.12.19 Finală | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.19 Semifinală | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
08.12.19 Finală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.12.19 Semifinală | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Naples - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detaliu meci |