INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Ramu Ueda - meciuri reciproce
14.07.17 | Sfert de finală | Ramu Ueda | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Ramu Ueda form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Ramu Ueda - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Karuizawa - Iarbă | ||||
25.05.23 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Kurume - Iarbă | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Calificare | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - retragere | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.22 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detaliu meci |