Italia
13.07.04, 19 Vârsta
13.07.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
18.01.90, 34 Vârsta
18.01.90, 34 Vârsta
Emanuela Mancuso vs. Regina Husak - meciuri reciproce
10.12.18 | Calificare | Regina Husak | Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Solarino | Carpet |
Emanuela Mancuso form & Regina Husak form
Emanuela Mancuso - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Atyushova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.12.18 Calificare | vs. Regina Husak | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Regina Husak - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
10.12.18 Calificare | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.18 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |