MECI
28.10.20 | a 2-a rundă | Reka-Luca Jani | Ipek Oz | 5-7, 6-3, 6-0 | W25 Istanbul | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Reka-Luca Jani | Ipek Oz | |
Prima administrare % | 64/86 (74%) | 65/81 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/64 (56%) | 32/65 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/22 (55%) | 7/16 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/81 (52%) | 38/86 (44%) |
Total puncte câştigate | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Reka-Luca Jani | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Reka-Luca Jani vs. Ipek Oz - meciuri reciproce
03.07.21 | Semifinală | Ipek Oz | Reka-Luca Jani | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W25 Wroclaw | Zgura |
28.10.20 | a 2-a rundă | Reka-Luca Jani | Ipek Oz | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | W25 Istanbul | Indoor Hard |
Reka-Luca Jani form & Ipek Oz form
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |