INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Romy Koelzer vs. Sylvie Zund - meciuri reciproce
07.10.19 | Calificare | Romy Koelzer | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Romy Koelzer form & Sylvie Zund form
Romy Koelzer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.04.21 1-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.20 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.20 Sfert de finală | vs. Ani Amiraghyan | - | detaliu meci | |
18.11.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.20 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.20 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.20 Sfert de finală | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.11.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 Finală | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.20 Semifinală | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.20 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.20 Sfert de finală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.20 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.20 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Sylvie Zund - ultimele meciuri
W25 Mogi - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
17.11.23 Semifinală | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 Sfert de finală | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
13.08.23 Calificare | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - retragere | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detaliu meci |