MECI
06.11.19 | 1-a rundă | Romy Koelzer | Veronika Vlkovska | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Romy Koelzer | Veronika Vlkovska | |
Prima administrare % | 29/51 (57%) | 40/60 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/29 (76%) | 19/40 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/22 (41%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/60 (53%) | 20/51 (39%) |
Total puncte câştigate | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, A-40 | ||
4-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Veronika Vlkovska | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Veronika Vlkovska | |
Romy Koelzer | 2-1 | |
3-1 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
06.09.97, 26 Vârsta
14971 $
06.09.97, 26 Vârsta
14971 $
Romy Koelzer vs. Veronika Vlkovska - meciuri reciproce
06.11.19 | 1-a rundă | Romy Koelzer | Veronika Vlkovska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Romy Koelzer form & Veronika Vlkovska form
Romy Koelzer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.04.21 1-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.20 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.20 Sfert de finală | vs. Ani Amiraghyan | - | detaliu meci | |
18.11.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.20 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.20 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.20 Sfert de finală | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.11.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 Finală | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.20 Semifinală | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.20 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.20 Sfert de finală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.20 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.20 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Veronika Vlkovska - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.21 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.21 Calificare | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Warmbad - Zgura | ||||
21.08.21 Semifinală | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.08.21 Sfert de finală | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.08.21 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
18.08.21 1-a rundă | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.21 Calificare | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
11.08.21 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.08.21 Calificare | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.21 Calificare | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
15.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
07.08.20 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.20 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.08.20 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |