MECI
09.06.17 | Semifinală | Rutuja Bhosale | Ramya Natarajan | 6-3, 7-66 | Aurangabad | Zgura |
STATISTICI MECI
Rutuja Bhosale | Ramya Natarajan | |
Prima administrare % | 38/66 (58%) | 35/66 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/38 (63%) | 18/35 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/28 (29%) | 9/31 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 7/9 (78%) | 6/8 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/66 (59%) | 34/66 (52%) |
Total puncte câştigate | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 7 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
India
06.02.99, 25 Vârsta
10342 $
06.02.99, 25 Vârsta
10342 $
Rutuja Bhosale vs. Ramya Natarajan - meciuri reciproce
09.12.21 | a 2-a rundă | Rutuja Bhosale | Ramya Natarajan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Solapur | Hard |
09.06.17 | Semifinală | Rutuja Bhosale | Ramya Natarajan | 6-3, 7-66 | detaliu meci | Aurangabad | Zgura |
Rutuja Bhosale form & Ramya Natarajan form
Rutuja Bhosale - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Calificare | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Katie Volynets | 6-78, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Zeel Desai | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Carole Monnet | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 2-1, Ankita Raina - retragere | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 0-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Zeel Desai | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-64, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. En Shuo Liang | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-3, - Rutuja Bhosale - retragere | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Fanny Ostlund | 6-72, - Rutuja Bhosale - retragere | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Suzanie Pretorius | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finală | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Ramya Natarajan - ultimele meciuri
W25 Pune - Hard | ||||
20.12.21 Calificare | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Solapur - Hard | ||||
09.12.21 a 2-a rundă | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.21 1-a rundă | vs. Arthi Muniyan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
30.11.21 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă | vs. Bhuvana Kalva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.19 Calificare | vs. Evgeniya Burdina | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1-a rundă | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.19 a 2-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Kruger | 6-2, 0-6, 10-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Anna Baranovski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.11.19 Semifinală | vs. Rachel Gailis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.19 Sfert de finală | vs. Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Tricia Mar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
01.09.18 Semifinală | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.18 Sfert de finală | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
29.08.18 1-a rundă | vs. Eunji Lim | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 5-0, Chisa Hosonuma - retragere | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
25.08.18 Semifinală | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | detaliu meci |