MECI
21.08.17 | 1-a rundă de calif. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-3 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
29.06.00, 23 Vârsta
29.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
20.01.99, 25 Vârsta
20.01.99, 25 Vârsta
Sara Gvozdenovic vs. Jovana Gvozdenovic - meciuri reciproce
26.01.20 | 1-a rundă de calif. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
21.08.17 | 1-a rundă de calif. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Sara Gvozdenovic form & Jovana Gvozdenovic form
Sara Gvozdenovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
01.09.20 Calificare | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.20 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Jovana Gvozdenovic - ultimele meciuri
W15 Varna - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
31.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
08.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | detaliu meci |