Germania
30.04.04, 19 Vârsta
30.04.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
23.09.00, 23 Vârsta
23.09.00, 23 Vârsta
Sarah Mueller vs. Ilaria Sposetti - meciuri reciproce
16.09.19 | Calificare | Sarah Mueller | Ilaria Sposetti | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Sarah Mueller form & Ilaria Sposetti form
Sarah Mueller - ultimele meciuri
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.23 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
28.09.22 1-a rundă | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.22 1-a rundă | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.22 Calificare | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Ilaria Sposetti - ultimele meciuri
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detaliu meci |