MECI
28.08.17 | 2-a rundă de calif. | Sarlota Sofie Sirotkova | Aneta Kulhankova | 6-2, 6-4 | Ricany | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
17.09.01, 22 Vârsta
17.09.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 25 Vârsta
10.04.98, 25 Vârsta
Sarlota Sofie Sirotkova vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
28.08.17 | 2-a rundă de calif. | Sarlota Sofie Sirotkova | Aneta Kulhankova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Ricany | Zgura |
Sarlota Sofie Sirotkova form & Aneta Kulhankova form
Sarlota Sofie Sirotkova - ultimele meciuri
Stare Splavy - Zgura | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Petra Maria Kerdikova | 6-1, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.17 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Kristyna Hrabalova | 0-6, 5-7 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |