Japonia
16.07.97, 26 Vârsta
16.07.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
10.08.90, 33 Vârsta
11862 $
10.08.90, 33 Vârsta
11862 $
Satsuki Koike vs. Se Jin Lee - meciuri reciproce
17.06.18 | 1-a rundă de calif. | Satsuki Koike | Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Daegu | Hard |
Satsuki Koike form & Se Jin Lee form
Satsuki Koike - ultimele meciuri
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.03.19 Sfert de finală | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 Calificare | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.06.18 Calificare | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
16.06.18 Semifinală | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.18 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.06.18 1-a rundă | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.06.18 Calificare | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Sangju - Indoor Hard | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Se Jin Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-4, 1-4, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Na-Ri Kim | - Se Jin Lee - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Soo Park | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Hyeri Kim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yujin Ahn | 5-7, 0-4, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.18 Sfert de finală | vs. Sang Hee Park | 2-6, 2-5, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Jaeeun Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jiahui Chen | 6-4, Jiahui Chen - retragere | detaliu meci | |
Naiman - Hard | ||||
02.07.18 1-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 Calificare | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Satsuki Koike | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Ryngler | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-1, 6-75 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
30.08.17 1-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Ji Hey Lee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Heejin Han | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Sari Baba | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Chin-Wei Chan | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tananta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
07.06.17 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 1-6, 2-6 | detaliu meci |