MECI
06.03.17 | 1-a rundă de calif. | Schena Benamar | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-2 | Amiens | Zgura |
STATISTICI MECI
Franta
18.01.99, 25 Vârsta
18.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
11.11.75, 48 Vârsta
11.11.75, 48 Vârsta
Schena Benamar vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - meciuri reciproce
06.03.17 | 1-a rundă de calif. | Schena Benamar | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Amiens | Zgura |
Schena Benamar form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Schena Benamar - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
14.04.23 Sfert de finală | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.22 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detaliu meci | |
W80+H Le - Hard | ||||
12.09.22 Calificare | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Saint - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - retragere | detaliu meci |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.21 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci |