Republica Koreea
10.08.90, 33 Vârsta
11862 $
10.08.90, 33 Vârsta
11862 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Se Jin Lee vs. Yujin Ahn - meciuri reciproce
27.05.19 | 1-a rundă de calif. | Yujin Ahn | Se Jin Lee | 7-5, 4-0, Yujin Ahn - retragere | detaliu meci | W25 Incheon | Hard |
05.06.17 | 2-a rundă de calif. | Se Jin Lee | Yujin Ahn | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Gimcheon | Hard |
04.07.16 | Calificare | Yujin Ahn | Se Jin Lee | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | Gimcheon | Hard |
Se Jin Lee form & Yujin Ahn form
Se Jin Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-4, 1-4, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Na-Ri Kim | - | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Soo Park | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Hyeri Kim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yujin Ahn | 5-7, 0-4, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
16.08.18 Sfert de finală | vs. Sang Hee Park | 2-6, 2-5, - Se Jin Lee - retragere | detaliu meci | |
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Jaeeun Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jiahui Chen | 6-4, Jiahui Chen - retragere | detaliu meci | |
Naiman - Hard | ||||
02.07.18 1-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 Calificare | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Satsuki Koike | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Ryngler | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-1, 6-75 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
30.08.17 1-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Ji Hey Lee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Heejin Han | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Sari Baba | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Chin-Wei Chan | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tananta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
07.06.17 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Yujin Ahn - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detaliu meci |