Rusia
25.01.00, 24 Vârsta
25.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Margarita Ten vs. Sebastianna Scilipoti - meciuri reciproce
05.12.18 | 2-a rundă de calif. | Sebastianna Scilipoti | Margarita Ten | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Margarita Ten form & Sebastianna Scilipoti form
Margarita Ten - ultimele meciuri
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Sebastianna Scilipoti - ultimele meciuri
W75 Chiasso - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Zaragoza - Zgura | ||||
09.04.24 Calificare | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - retragere | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci |