Ucraina
28.03.99, 25 Vârsta
28.03.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Valeriia Bazhanova vs. Sebastianna Scilipoti - meciuri reciproce
11.11.18 | 1-a rundă de calif. | Sebastianna Scilipoti | Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Valeriia Bazhanova form & Sebastianna Scilipoti form
Valeriia Bazhanova - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Evelin Menyhart | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.10.16 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
21.06.16 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Greta Louise Von Peschke | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Marina Ivanova | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.06.16 Calificare | vs. Laura Bente | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
02.11.15 Calificare | vs. Nora Lima Dahl | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
25.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaarst - Carpet | ||||
19.01.15 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Stuchla | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Sebastianna Scilipoti - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - retragere | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detaliu meci |