Letonia
25.12.00, 23 Vârsta
25.12.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
05.01.01, 23 Vârsta
05.01.01, 23 Vârsta
Alise Cernecka vs. Selin Ovunc - meciuri reciproce
27.09.18 | a 2-a rundă | Selin Ovunc | Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Alise Cernecka form & Selin Ovunc form
Alise Cernecka - ultimele meciuri
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Catez - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
27.04.22 1-a rundă | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
18.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 Calificare | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
12.12.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - retragere | detaliu meci | |
11.12.18 Calificare | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - retragere | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Selin Ovunc - ultimele meciuri
W15 Jackson - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Monika Ekstrand | 7-60, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adeline Flach | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 1-6, 12-10 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Irem Kurt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Milana Safiullina | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 2-6, 10-2 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Chiara Grimm | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.19 1-a rundă | vs. Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.19 Calificare | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Justine Pysson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.19 1-a rundă | vs. Pia Cuk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
29.09.18 Semifinală | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.09.18 Sfert de finală | vs. Cemre Anil | 6-2, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.18 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci |