Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
05.01.01, 23 Vârsta
05.01.01, 23 Vârsta
Lilly Elida Haseth vs. Selin Ovunc - meciuri reciproce
26.09.18 | 1-a rundă | Selin Ovunc | Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Lilly Elida Haseth form & Selin Ovunc form
Lilly Elida Haseth - ultimele meciuri
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - retragere | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.23 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
23.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | - | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
10.08.22 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.22 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
03.08.22 a 2-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.22 1-a rundă | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Perugia - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
21.06.22 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
15.06.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.22 Calificare | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Selin Ovunc - ultimele meciuri
W15 Jackson - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Monika Ekstrand | 7-60, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adeline Flach | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 1-6, 12-10 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Irem Kurt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Milana Safiullina | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 2-6, 10-2 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Chiara Grimm | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.19 1-a rundă | vs. Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.19 Calificare | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Justine Pysson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.19 1-a rundă | vs. Pia Cuk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
29.09.18 Semifinală | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.09.18 Sfert de finală | vs. Cemre Anil | 6-2, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.18 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci |