MECI
16.09.19 | 2-a rundă de calif. | Darya Lavrichenko | Selina Atay | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
05.05.03, 20 Vârsta
05.05.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
20.11.01, 22 Vârsta
20.11.01, 22 Vârsta
Darya Lavrichenko vs. Selina Atay - meciuri reciproce
16.09.19 | 2-a rundă de calif. | Darya Lavrichenko | Selina Atay | 6-3, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Darya Lavrichenko form & Selina Atay form
Darya Lavrichenko - ultimele meciuri
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.12.20 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Selina Atay - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detaliu meci |