MECI
13.08.19 | 1-a rundă de calif. | Sem Wensveen | Diana Martynov | 6-2, 6-0 | W15 Oldenzaal | Zgura |
STATISTICI MECI
Olanda
10.04.98, 25 Vârsta
10.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Sem Wensveen vs. Diana Martynov - meciuri reciproce
13.08.19 | 1-a rundă de calif. | Sem Wensveen | Diana Martynov | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Oldenzaal | Zgura |
Sem Wensveen form & Diana Martynov form
Sem Wensveen - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.21 Calificare | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1-a rundă | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.21 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detaliu meci | |
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |
Diana Martynov - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - retragere | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |