MECI
12.05.18 | 1-a rundă de calif. | Seone Mendez | Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 6-3 | La Bisbal | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Seone Mendez vs. Esther Lopez Alcaraz - meciuri reciproce
12.05.18 | 1-a rundă de calif. | Seone Mendez | Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | La Bisbal | Zgura |
Seone Mendez form & Esther Lopez Alcaraz form
Seone Mendez - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - retragere | detaliu meci |
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |