MECI
19.10.17 | Sfert de finală | Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 7-5 | Roja De | Zgura |
STATISTICI MECI
Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | |
Prima administrare % | 51/77 (66%) | 51/64 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/51 (59%) | 25/51 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/26 (62%) | 6/13 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/64 (52%) | 31/77 (40%) |
Total puncte câştigate | 79/141 (56%) | 62/141 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 0 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Seone Mendez vs. Ivonne Cavalle-Reimers - meciuri reciproce
07.10.19 | Calificare | Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Roja De | Zgura |
19.10.17 | Sfert de finală | Seone Mendez | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Roja De | Zgura |
11.09.17 | 2-a rundă de calif. | Ivonne Cavalle-Reimers | Seone Mendez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Biarritz | Zgura |
Seone Mendez form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Seone Mendez - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - retragere | detaliu meci | |
14.07.23 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Ivonne Cavalle-Reimers - ultimele meciuri
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.12.23 1-a rundă | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detaliu meci |