MECI
24.08.20 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Eline Audenaert | 6-2, 7-5 | W15 Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
31.05.99, 24 Vârsta
31.05.99, 24 Vârsta
Sevil Yuldasheva vs. Eline Audenaert - meciuri reciproce
24.08.20 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Eline Audenaert | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Alkmaar | Zgura |
Sevil Yuldasheva form & Eline Audenaert form
Sevil Yuldasheva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Eline Audenaert - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 Calificare | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.01.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.08.20 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detaliu meci |