MECI
08.04.18 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Olesya Kim | 7-5, 2-1, - retragere | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Sevil Yuldasheva | Olesya Kim | |
Prima administrare % | 30/53 (57%) | 27/45 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/30 (63%) | 15/27 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/23 (43%) | 6/18 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/45 (53%) | 24/53 (45%) |
Total puncte câştigate | 53/98 (54%) | 45/98 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Sevil Yuldasheva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olesya Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Olesya Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 4-1 | |
Sevil Yuldasheva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 4-3 | |
Sevil Yuldasheva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Olesya Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sevil Yuldasheva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Olesya Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Olesya Kim | |
1-0 | Olesya Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Olesya Kim | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Olesya Kim | |
0-0 | ||
2-1 |
3 | ||
- retragere |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Uzbekistan
06.09.02, 21 Vârsta
06.09.02, 21 Vârsta
Sevil Yuldasheva vs. Olesya Kim - meciuri reciproce
08.04.18 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Olesya Kim | 7-5, 2-1, Olesya Kim - retragere | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Sevil Yuldasheva form & Olesya Kim form
Sevil Yuldasheva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Olesya Kim - ultimele meciuri
Almaty - Zgura | ||||
26.08.18 Calificare | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Andijan - Hard | ||||
28.05.18 1-a rundă | vs. Laylo Bakhodirova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 1-2, - Olesya Kim - retragere | detaliu meci | |
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Elina Sharipova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
23.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Olesya Nesterovich | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Bermet Duvanaeva | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detaliu meci |