MECI
11.11.19 | 1-a rundă | Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina | Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | W25 Minsk | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Belarus
06.12.00, 23 Vârsta
06.12.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Belarus
05.11.02, 21 Vârsta
05.11.02, 21 Vârsta
Rusia
06.08.93, 30 Vârsta
06.08.93, 30 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Belarus
25.01.00, 24 Vârsta
25.01.00, 24 Vârsta
Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina vs. Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka - meciuri reciproce
11.11.19 | 1-a rundă | Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina | Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W25 Minsk | Indoor Hard |
Shalimar Talbi form & Viktoriya Kanapatskaya form
Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina - ultimele meciuri
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
11.11.19 Sfert de finală | vs. Suzan Lamens/Anastasia Pribylova | 6-79, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă | vs. Lissi Kubre/Helena Narmont | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Semifinală | vs. Suzan Lamens/Anastasia Pribylova | 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.19 Sfert de finală | vs. Alisa Axyanova/Vilena Petrova | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 7-62, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Amira Badawi/Aya El Sayed | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.19 Sfert de finală | vs. Alica Rusova/Valentina Ryser | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.19 Semifinală | vs. Linnea Malmqvist/Lisa Ponomar | 6-4, 6-72, 10-4 | detaliu meci | |
14.10.19 Finală | vs. Manon Arcangioli/Kelia Le Bihan | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă | vs. Alice Amendola/Barbara Dessolis | 2-6, 6-0, 11-9 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Ayla Aksu/Raluca Georgiana Serban | 5-7, 5-7 | detaliu meci |