Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
13.03.99, 25 Vârsta
13.03.99, 25 Vârsta
Ashmitha Easwaramurthi vs. Shaline-Doreen Pipa - meciuri reciproce
12.02.18 | Calificare | Shaline-Doreen Pipa | Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Ashmitha Easwaramurthi form & Shaline-Doreen Pipa form
Ashmitha Easwaramurthi - ultimele meciuri
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Calificare | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.23 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci |
Shaline-Doreen Pipa - ultimele meciuri
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.19 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.03.19 Calificare | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.02.19 1-a rundă | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.01.19 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.19 Calificare | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dublin - Carpet | ||||
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.18 1-a rundă | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
01.08.18 1-a rundă | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Horb - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
16.07.18 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
02.07.18 Calificare | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
29.06.18 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detaliu meci |