MECI
16.10.19 | 1-a rundă | Aleksandrina Naydenova | Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | W100 Suzhou | Hard |
STATISTICI MECI
Aleksandrina Naydenova | Shuyue Ma | |
Prima administrare % | 25/55 (45%) | 23/57 (40%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/25 (84%) | 13/23 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/30 (37%) | 12/34 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 3/10 (30%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/57 (56%) | 23/55 (42%) |
Total puncte câştigate | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Greșeli duble | 8 | 3 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 30-0 | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Aleksandrina Naydenova vs. Shuyue Ma - meciuri reciproce
16.10.19 | 1-a rundă | Aleksandrina Naydenova | Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W100 Suzhou | Hard |
29.05.18 | 1-a rundă | Aleksandrina Naydenova | Shuyue Ma | 2-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | Hua Hin | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Shuyue Ma form
Aleksandrina Naydenova - ultimele meciuri
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - retragere | detaliu meci | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Changsha - Zgura | ||||
07.09.19 Semifinală | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.19 Finală | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finală | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.19 Semifinală | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Qujing - Indoor Hard | ||||
21.07.19 Finală | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.19 Semifinală | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Shuyue Ma - ultimele meciuri
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - retragere | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - retragere | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - retragere | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.23 Calificare | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.22 1-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci |