MECI
16.11.17 | Sfert de finală | Simona Waltert | Iva Primorac | 7-63, 6-0 | Oslo | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Simona Waltert | Iva Primorac | |
Prima administrare % | 43/63 (68%) | 32/51 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/43 (65%) | 22/32 (69%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 4/4 (100%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/51 (47%) | 22/63 (35%) |
Total puncte câştigate | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Simona Waltert vs. Iva Primorac - meciuri reciproce
25.07.19 | a 2-a rundă | Simona Waltert | Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W25 Horb | Zgura |
04.11.18 | 1-a rundă de calif. | Iva Primorac | Simona Waltert | 7-62, 6-4 | detaliu meci | Shrewsbury | Indoor Hard |
16.11.17 | Sfert de finală | Simona Waltert | Iva Primorac | 7-63, 6-0 | detaliu meci | Oslo | Indoor Hard |
Simona Waltert form & Iva Primorac form
Simona Waltert - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detaliu meci |
Iva Primorac - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci |