MECI
15.08.17 | 1-a rundă | Sina Zuger | Andrina Peer | 6-4, 6-3 | Montreux | Zgura |
STATISTICI MECI
Sina Zuger | Andrina Peer | |
Prima administrare % | 33/51 (65%) | 24/49 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/33 (61%) | 10/24 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/18 (39%) | 8/25 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 7/9 (78%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/49 (63%) | 24/51 (47%) |
Total puncte câştigate | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 9 |
ași |
STATISTICI MECI
Elvetia
13.06.99, 24 Vârsta
13.06.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
28.04.98, 25 Vârsta
28.04.98, 25 Vârsta
Sina Zuger vs. Andrina Peer - meciuri reciproce
15.08.17 | 1-a rundă | Sina Zuger | Andrina Peer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Montreux | Zgura |
Sina Zuger form & Andrina Peer form
Sina Zuger - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.18 Calificare | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.05.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - retragere | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
21.02.18 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
12.02.18 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.18 Calificare | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
Stuttgart Stammheim - Indoor Hard | ||||
22.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.17 Calificare | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
13.11.17 Calificare | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
10.10.17 1-a rundă | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.17 Calificare | vs. Yifei Yang | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Andrina Peer - ultimele meciuri
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.12.18 Calificare | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
25.06.18 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detaliu meci |