MECI
05.09.18 | Calificare | Sinja Kraus | Sara Gvozdenovic | 6-4, 6-2 | Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
29.06.00, 23 Vârsta
29.06.00, 23 Vârsta
Sinja Kraus vs. Sara Gvozdenovic - meciuri reciproce
05.09.18 | Calificare | Sinja Kraus | Sara Gvozdenovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Szekesfehervar | Zgura |
Sinja Kraus form & Sara Gvozdenovic form
Sinja Kraus - ultimele meciuri
Oeiras - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - retragere | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 Finală | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Sara Gvozdenovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
01.09.20 Calificare | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.20 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detaliu meci |